Bohaterowie


 Rosalie Marlett - Główna bohaterka. Jest człowiekiem, pod swoją długą grzywką chowa znamię w kształcie półksiężyca. Jej opiekunowie zginęli w pożarze. Od tego czasu mieszka w Akademii Wampirów. Z czasem dowiaduje się, że widzi przyszłość, panuje nad pięcioma żywiołami oraz, że jest następczynią rodu Smoka. Jest boginią czasu i życia oraz starą duszą. Ma 17 lat.


Damien Ledrelffon - Bohater główny. Wygląda na 19 lat, ale tak naprawdę żyje już 475 lat. Założyciel Akademi Wampirów oraz Książe rodu Ferre czyli niedźwiedzia. Potrafi władać ogniem.Erik Stincoln - Uczy się w Akademii.Umie panować nad emocjami innych poprzez dotyk. Wygląda 17 lat, ale żyje już 425 lat. Zakochuje się w Rozie od pierwszego wejrzenia.Dymitr Torent - Jeden z najlepszych wojowników w świecie wampirów. Przyjaciel Damiena. Trener oraz strażnik w Akademii Wampirów. Potrafi czytać w myślach. Żyje 550 lat, ale wygląda na 22 lata.

Emily Sallyne - Przyjaciółka Damiena. Uczy w Akademii. Ma dar komunikacji z ziemią. Wygląda na 20 lat, lecz żyje już 500 lat.Kemire Valentonia - Wróg Rozy. Ma dar komunikacji z powietrzem. Uważa, że Roza zajęła jej miejsce przy boku Damiena. Została przemieniona niedawno.


Meggi McCarren - Przyjaciółka Rozy z jej normalnego życia. Po odejściu Rozy staje się czarownicą. Ma 16 lat. Pochodzi z jednej z najpotężniejszych rodów czarownic.


Jack Mischepo - Chłopak Rozy z normalnego życia. Kapitan drużyny w football' u. Jest demonem - wampirem. Żyje miliony lat, chodź wygląda na 17. Potrafi władać czterema żywiołami.


Raven Qessie - Narzeczona Lucasa Heather'a. Zostałą przemieniona niedawno. Potrafi władać żywiołem wody. Ma 21 lat.Lucas Heather - Przyjaciel Damiena. Władca rodu Scorpionem czyli skorpiona. Potrafi wnikać do cudzych umysłów. Wygląda na 30 lat, lecz żyje 575 lat.


Madeleine - Wróg Rozy. Służąca rodu Węży. Pomaga Petrovi zabić Rozę. Żyje 320 lat.Petrov - sługa z rodu Anguis czyli węży. Wróg Rozy. Ma rozkaz zabić Rozę. Żyje 525 lat.Samantha - Bliźniaczka Rozy. Władczyni rodu Węży. Ma moc kontrolowania ognia i czarnej magii. Największy wróg Rozy. Jest starą duszą. Jest boginią śmierci i przeznaczenia.


Elizabeth Shatten (po zaręczeniu z Edwardem - Wertoni) - Prawdziwa matka Rozy. Kiedyś była władczynią rodu Dracionis, czyli Smoka. Jedna z najpotężniejszych wampirek, które chodziły po świecie. Gdy stała się wampirem miała 21 lat. Żyła 175 lat. Potrafiła władać wszystkimi pięcioma żywiołami. Jest jednym z wielu wcieleń Rozy.
John Wertoni - Prawdziwy ojciec Rozy. Dawny władca rodu Smoka. Zginą wraz ze swoją żoną Elizabeth w pożarze. Miał 36 lat. Jako wampir żył 250 lat.


Cassie Marlett - Opiekunka Rozy. Zginęła w pożarze. Miała 38 lat.
Alexander Marlett - Opiekun Rozy. Zginął w pożarze. Miał 40 lat.
Drake Vendesy - Dawny przyjaciel Damiena. Pierwszy opiekun Rozy. Jego rodzina opiekowała się Rozą do jej przebudzenia.Jamie Shatten - Młodszy brat Elizabeth Shatten. Miał 12 lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak oceniasz ?